Služby

Ušetři čas i peníze tím, že začneš cvičit správně již od začátku.

S vedením se vyhneš začátečnickým chybám a ušetříš tak spoustu času i možná zranění.
Neučím nic, co bych sám nevyzkoušel nebo tomu nevěřil.

Kreslicí plátno 2

Soukromé lekce

Nezáleží na tom, jestli jsi úplný začátečník, pokročilý nebo se chceš zlepšit ve své sportu. Nemusíš se bát ani pokud si nikdy necvičil/a. Pokud máš chuť a vůli, cestu pro Tebe najdeme. To Ti slibuju. Společně budeme pracovat na mobilitě, technice jednotlivých cviků, síle a kompenzačním cvičení. Vymyslím pro Tebe ty nejefektivnější tréninky, které Tě dovedou k cíli. Společnými silami se budeme snažit o maximalizaci Tvého potenciálu! Tak pojď do toho!

CENA: 990Kč/lekce

Kreslicí plátno 4

Jídelníček na míru

Pokud chceš efektivně sportovat a podávat výkony, musíš tělu vedle adekvátního tréninku dopřát také možnost kvalitní regerenerace (spánek a strava).

Ne vždy je však člověk disciplinovaný a má správné vědomosti na to, aby si správný jídelníček vytvořil.
Řadě lidí jsem již s tímto problémem pomohl. Ať už chtěli zhubnout nebo nabrat svalovou hmotu.

 

Po vyplnění dotazníku, který ti pošlu po konzultaci, obdržíš kompletní jídelníček, který obsahuje jak přesný rozpis jídel, tak i jejich složení, nákupní seznam a rady a tipy, jak jíst, včetně vypočítaného kalorického příjmu. 

CENA: 2900Kč/ 3 měsíce

Kreslicí plátno 6

Online coaching

Stagnuješ a programy stažené z netu už tě nebaví a nefungujou? Chceš se konečně posunout a udělat progres i několik desítek kg? Potřebuješ nabrat sílu nebo se zdokonalit v technice? Nebo dělaš crossfit či jiný sport a vzpírání je pro tebe nedílnou součástí tréninku? Pokud ano, vyplň dotazník a já se ti obratem ozvu.

CENA: 2600Kč/ měsíc

Kreslicí plátno 5

Kurz vzpírání

Pokud chceš mít kompletní a ucelený pohled na vzpírání, není nic lepšího než se zaregistrovat na kurz vzpírání. Koná se nárazově, jednou za 3-5 měsíců a trvá cca 2 měsíce. Je vhodný jak pro začínající sportovce, tak i pro pokročilé, včetně crossfiťáků nebo vzpěračů. Dozvíš se toho opravdu hodně! 

CENA: 9900Kč

Kreslicí plátno 7

Konzultace

Nějakou dobu cvičíš, trénuješ a chtěl by sis v některých informacích udělat pořádek? Něčemu nerozumíš nebo ti tvůj dosavadní tréninkový plán nepřináší výsledky, které očekáváš a nevíš, čím by to mohlo být? Pojďme to probrat. Rád předávám své zkušenosti dál. Pokud tě tedy něco zajímá, neboj se mě zeptat!

CENA: 1000Kč/ konzultace

něco dalšího

Něco jiného?

Nenašel/šla si zde to co si hledal/a? Vzpírání vám  může pomoci i přesto, že již naplno děláte jiný sport. Zlepší sílu, dynamiku, výbušnost i rychlost a může vám pomoci tam, kde jste si mysleli, že to již nejde. Zkušenost mám se speciálními plány pro crossfiťáky, strongmany, top hráči amerického fotbalu, powerliftery běžce, hokejisty ale i s workshopem pro český reprezentační tým ženského rugby nebo  další profesionální trenéry, včetně reprezentačního trenéra v běhu na lyžích žen.

CENA: dle dohody

Nezávazná objednávka služeb

Objednávka služeb
Mám zájem o: